poczytaj - warto!
Aldona Kostecka

Moja filozofia:
  • żyć w zgodzie z sobą,
  • cieszyć się życiem i tym co dookoła,
  • uczyć się każdego dnia,
  • być uważnym na wzajemność,
  • być uważnym na różnorodność,
  • szaleć i być spokojnym ;-)
W swych działaniach kieruję się uważnością na drugiego człowieka. Widzę w drugiej osobie możliwości, cenię swoboda w byciu i działaniu. Bardzo ważne są dla mnie autentyczne spotkanie, wymiana doświadczeń i kontakt z drugim człowiekiem oraz radość bycia. Wierzę, że nasze ciało mówi do nas każdego dnia i uczy nas tego co dla nas jest ważne, a ruch i uważność na siebie pozwala nam na odnajdywanie własnych zapomnianych kiedyś zakamarków.  Fascynuje mnie ludzie ciało i jego mądrość, rozwijam uważność i rozumienie własnego ciała, a także ciał moich klientów.

Prowadzę terapię indywidualną, skierowaną do dorosłych i młodzieży, którzy szukają rozwiązań różnych sytuacji życiowych (prywatnych, zawodowych czy szkolnych). Pracuję w nurcie Gestalt.
Jestem również trenerką - ważna jest dla mnie możliwość stworzenia takiej przestrzeni dla uczestników, aby mogli doświadczać i odważnie kroczyć tam dokąd zmierzają, odkrywając siebie i swój potencjał. Gestalt bardzo mi w tym pomaga.
Prowadzę warsztaty "Serce kobiecości", a także "Kreatywne bycie" na których pracuję dramą, psychodramą, ruchem i obrazem i dżwiękiem. Pracuję pod stałą SUPERWIZJĄ, w oparciu o KODEKS ETYCZNY  Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt. Odbyłam terapię własną.

Z wykształcenia jestem socjolożką, psychoterapeutką, trenerką, PR-owcem. Ukończyłam rozczny kurs pracy z ciałem: Taniec i Gestalt, gdzie poznałam i sama doświadczałam metodę pracy Anny Halprin, która łączy pracę z tańcem, ruchem, rytuałem i obrazem, a także roczny kurs Body Think Process, na którym nauczyłam się zaufania do ekplorowania i poszerzania świadomości poprzez ruch, a także doceniania mikrozmian (min. metoda Faldenkreisa). Od 4 lat pogłębiam praktykę tańca 5 Rythmów, a od 2 zgłębiam intuicyjne malowanie - Verdic Art. - które nauczyły mnie i uczą nadal zaufania do własnej intuicji i odkrywnia autentycznych potrzeb.
Za bardzo ważne doświadczenie uznaję warsztaty, w jakich miałam szczeście uczestniczyć, prowadzone przez Seymoura Cartera, który pokazał mi jak stworzyć otwartę przestrzeń do eksplorowania bycia tu i teraz.

Jestem byłym marketingowcem i PRowcem, byłam odpowiedzialna za wdrażanie produktów na rynek. Dlatego znany jest mi świat życia korporacyjnego - jego trudności i radości.

Prywatnie lubię spędzać czas z moją rodziną, najlepiej nad wodą. Lubię też jeżdzić na rowerze i dbać o kwiaty.

życzę ciekawości i odkrywania

Aldona Kostecka

 

 

 

 

 

 

design: REPUBLICA NOVA · code & cms: WROGROUP